Mobilność Extremalna - Portal o sprzęcie mobilnym klasy Rugged typu notebook, tablet PC, Hanheld, PDA, Smartfon, telefon itp e-rugged.pl
 Infolinia 801 000 167
| Twoje konto | Zaloguj
Nasza misja

Portal powstał aby rozszerzyć wiedzę na temat sprzętu mobilnego klasy Rugged.

 

     Zainteresowanie sprzętem rugged wzrasta. Pojawia się wiele informacji z różnymi hasłami jak na przykład norma militarna, pancerny itp. Trudno znaleźć co oznacza IP65 lub MIL-STD-810G. Czym różni się MIL-STD-810G od MIL-STD-810F. Czym różnią się laptopy Semi Rugged od Fully Rugged. Pytań jest wiele. Odpowiedzi również ale nie zawsze prawdziwych. Korzystając z wsparcia wiedzy producentów i dystrybutorów tego sprzętu postaramy się uściślić wiedzę na ten temat.

 

     Postaramy się przedstawić produkty wszystkich producentów aby łatwiej można było znaleźć produkt z tej kategorii najbardziej odpowiada na określone potrzeby klienta. Postaramy się opublikować porównania, testy, zestawienia, które pomagają zorientować się w już tak dużej grupie wyspecjalizowanego sprzętu mobilnego.  

 

Czekamy na wasze opinie i pytania. Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. 

 

Infolinia 801 000-167

(dla telefonów stacjonarnych)

 

Infolinia 343 242 049

(dla telefonów komórkowych) 

Chcemy podziękować wszystkim naszym sponsorom za udostępnienie materiałów i pomoc w prowadzeniu tego portalu. 

 Created & Designed 2018 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].