Mobilność Extremalna - Portal o sprzęcie mobilnym klasy Rugged typu notebook, tablet PC, Hanheld, PDA, Smartfon, telefon itp e-rugged.pl
 Infolinia 801 000 167
| Twoje konto | Zaloguj
Wydarzenia
Wydarzenia i aktualności z rynku sprzętu mobilnego rugged

 


Tym razem zapraszamy wszystkich naszych Partnerów do Warszawy na Mobility Reseller Days 2014. 

 

Zapraszamy na Mobility Reseller Days 2014 , które odbędą się od 24 do 25 września 2014 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Mobility Reseller Days to wydarzenie skierowane w szczególności do firm z Europy Centralnej oraz Wschodniej. Podczas MRD będziemy gościć: producentów, dystrybutorów, importerów, developerów aplikacji i systemów mobilnych, sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawicieli firm związanych z sektorem IT i Telekom.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się ma numer 23. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego.

 


Już wkrótce targi wojskowe MSPO 2014 i targi logistyki LOGISTYKA 2014. 

 

Zapraszamy na XXII  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się od 1 do 4 września 2014 roku w Targach Kielce, to obecnie największa i najważniejsza impreza tego rodzaju w centralnej części Starego kontynentu. Wydarzenie  ą i jedyną w Polsce okazją, aby zobaczyć wszystko to, co współcześni żołnierze mają najlepszego na uzbrojeniu i wyposażeniu. Honorowym Patronatem XXII MSPO jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się w hali B i ma numer B-57. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego.

 

 

 


Zapraszamy na IX Międzynarodową Wystawę Ratownictwa i Technika Przeciwpożarowych EDURA 2013 12 – 14 czerwca 2013

 

EDURA to JEDYNA tego typu specjalistyczna wystawa w Polsce - podczas której prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów. W poprzedniej edycji uczestniczyło w Wystawie 152 wystawców, na powierzchni blisko 8 tysięcy m kw., odwiedziło nas 5 tysięcy specjalistów.

 Patronat Honorowy nad Wystawą sprawuje Minister Spraw Wewnętrznych, a organizowana jest we współpracy z Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej i Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Straż pożarna to grupa ratownictwa, która musi dysponować najnowszym i profesjonalnym  sprzętem, ponieważ to oni muszą ratować ludzi nie tylko w pożarach ale wypadkach samochodowych, zagrożeniach chemicznych i wielu innych

 

W dziedzinie sprzętu mobilnego rugged swoje stoisko będzie miała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego. Zapraszamy na wystawę gdzie będzie kilka premierowych prezentacji produktów w kategorii rugged.

 

 


 

Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa Europoltech 2013 już zakończone.

 

W roku 2013 sprzęt mobilny rugged prezentowały dwie firmy: Siltec oraz BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego. Zainteresowanie wzmocnionym sprzętem mobilnym było duże. Wiele osób zwiedzających zwróciło uwagę na wzmocnione smartfony rugged marki RuggedPhones (www.ruggedphones.pl). Na wystawie pył zaprezentowany model RuggedPhon T9 zanurzony w róże wypełnionej wodą.

 

  

 

Inny model - RuggedPhone S5 był prezentowany w kategorii "SUPERNOWOCZESNY" gdzie można było zobaczyć nowości technologiczne stosowane w służbach mundurowych. W kategorii tabletów był wyróżniony tablet Ultra Mobile Rugged marki Notestar (www.notestar.eu), który oferuje dużą wydajność i mobilność zapewniając również wytrzymaołość popartą normami militarnymi MIL-STD-810.  

 

 


 

 

 Created & Designed 2018 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].